Wynajem auta z OC sprawcy

      Możliwość komentowania Wynajem auta z OC sprawcy została wyłączona

Każdemu z nas może przydarzyć się sytuacja w której nasz samochód zostanie uszkodzony. Warto rozważyć wtedy rozwiązanie jakim jest wynajem auta z OC sprawcy. Auto zastępcze może każdemu poszkodowanemu bardzo pomóc, zwłaszcza w sytuacji kiedy dojeżdżamy autem do pracy czy używamy go do załatwiania codziennych spraw. Już teraz skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty jaką jest wynajem auta z oc sprawcy wypadku. Chętnie pomożemy ci w rozwiązaniu twojego problemu. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Wynajem auta z OC sprawcy Lublin

Wynajem auta z OC sprawcy Lublin

Obecnie wynajem auta z oc sprawcy przysługuje każdemu poszkodowanemu. Uchwała Sądu Najwyższego z 2011 roku rozwiała wszelkie wątpliwości i teraz z takiego rozwiązania mogą korzystać również osoby prywatne, a nie tylko właściciele firm czy osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. Bez znaczenia pozostaje również fakt czy osoba ma tak dobry czy utrudniony dostęp do komunikacji miejskiej. Należy jednak mieć na uwadze to, że jeżeli poszkodowany posiada drugi samochód, to wtedy ubezpieczyciel może odmówić zapłaty za wynajmowane auto.

Wypożyczalnia samochodów Lublin

Wypożyczalnia samochodów Lublin

Auto zastępcze z oc sprawcy pzu przysługuje poszkodowanemu na cały czas trwania naprawy. Najczęściej jest to okres od dnia zaistnienia szkody do momentu odebrania auta z warsztatu. W przypadku zaistnienie szkody całkowitej, czyli takiej która jest zbyt poważna i wyklucza auto z naprawy, jest to dzień zakupu nowego samochodu. Należy jednak mieć na uwadze to, że czasu tego nie można nadmiernie wydłużać i przeciągać, ponieważ ubezpieczyciel może odmówić zapłaty za wynajem auta z oc sprawcy.

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniem jakim jest wynajem samochodu zastępczego z oc sprawcy czy samochód z oc sprawcy zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy jakie rozwiązanie będzie dla ciebie najlepsze.


Koniecznie czytaj też o atrakcjach turystycznych Lublina oraz lotnisku Lublin-Świdnik.